Сортировать по:

Маршрутки України

У Мелітополі почалося виробництво першої партії приміських маршрутних автобусів ЗАЗ А07, повідомляє прес-служба Мелітопольської міськради.

Геноцид вірмен

Відносини між Анкарою і Брюсселем можуть суттєво погіршитись.

Україна, Росія та ЄС

Єврокомісія підтвердила проведення експертної зустрічі між країнами, темою якої є газ.

Гілларі Клінтон

Колишній держсекретар США Гілларі Клінтон, яка має намір брати участь у президентських виборах, закликала Верховний суд країни дозволити одностатеві шлюби у всіх штатах.

Алан Тьюрінг

Блокнот Алана Тьюринга, зломщика шифру «Енігми», продано за мільйон доларів.

Харківська облрада

Харківська обласна рада визнала Росію країною-агресором. Лише двоє депутатів облради проголосували проти.

Прикордонники

Президент України Петро Порошенко виступив ініціатором проекту збільшення чисельності прикордонників.

Хакери

Американський канал CNN повідомляє, що хакери з Росії проникли в комп'ютерну мережу Білого дому. Як повідомляють зарубіжні ЗМІ, для вторгнення в систему, зловмисниками була зламана мережа Державного департаменту США.

Найстарша жінка у світі

Нещодавно померла американка Гертруда Вівер, що була найстарішою людиною на планеті. Причиною смерті виявилася пневмонія. Жінці було 116 років.

Нафта

Ціни на нафту знизилися вчора після повідомлення про досягнення угоди, метою якої є забезпечити мирний характер іранської ядерної програми. Ця угода може стати причиною скасування економічних санкцій проти Ірану.

Крим

Фінансування Криму коштуватиме РФ приблизно від 6 до 7 мільярдів доларів.

Інвестиції

Фонд Сороса матиме вигоду від інвестицій в Україну.

Телеканал

Проросійський канал під час опитування про долю кримськотатарського телебачення показав 1678% за відключення ATR.

Вугілля України

Голова Міністерства енергетики та вугільної промисловості України розповів про те, що Міненерго має намір зупинити роботу такого державного підприємства як «Вугілля України».

Кернес

Сьогодні колегія з трьох суддів Вищого спецсуду прийняла рішення про перенесення розгляду справи мера Харкова Геннадія Кернеса з Дзержинського райсуду Харкова до Київського райсуду Полтави.

АТО

Нещодавно замісник голови СММ ОБСЄ Олександр Хуг виступив з заявою, в якій йшлося про те, що концентрація важкого озброєння з боку терористів ускладнює процес досягнення повного зупинення вогню в зоні проведення Антитерористичної операції на Сході України.

Газ

Незважаючи на досягнені домовленості з «Газпромом» щодо поставок Україні природного газу в наступному кварталі, держава продовжуватиме імпортувати європейський газ, повідомив журналістам міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин.

Газ

В Україні в 11 разів більше газу витрачається даремно, ніж у середньому по ЄС.

АТР

Кремль не вважає за необхідне втручатися у вирішення питання про продовження мовлення в Криму телеканалу АТR.


Назад Вперед
Наверх